Kamera do auta LAMAX T10 4K GPS
Kamera do auta LAMAX T10 4K GPS
239 €
Skladom externý sklad

Kamera do auta LAMAX T10 4K GPS
radarové hlásenie, GPS, FullHD/60 FPS, široký uhol 170°, vylepšený magnetický držiak, WiFi a mobilná aplikácia

Doprava zdarma

Kamera do auta LAMAX T10 4K GPS
radarové hlásenie, GPS, FullHD/60 FPS, široký uhol 170°, vylepšený magnetický držiak, WiFi a mobilná aplikácia

  • Výrobca: Lamax
  • Záruka 2 roky
  • 239 €
  • Bez DPH: 199 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 2-3 pracovných dní
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

LAMAX T10 4K GPS kamera do auta

LAMAX T10 4K GPS (s radarovým hlásením)

Ochrana 4K pred spojlermi aj radarmi
Zachyťte každý meter jazdy a vyhnite sa nehodám. Video je jednou z najúčinnejších zbraní na preukázanie vašej neviny pri nehode a kamera LAMAX T10 vám dáva do rúk celý arzenál dôkazov. Kamera sníma priamo v rozlíšení 4K a je užitočná aj vtedy, keď sa na ceste nič nedeje. Databáza rýchlostných radarov vám ušetrí peniaze za pokuty a magnetický držiak znamená, že je pripravený na použitie v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ostrejší ako tvoj zrak, vo dne aj v noci
LAMAX T10 vás podrží za každých podmienok. Či už je modrá, začala sa búrka alebo nastala úplná tma. Špičkový čip stojí za vždy čistým videom v rozlíšení 4K pri 30 snímkach za sekundu bez šumu a skreslenia. Objektív dokáže zachytiť dostatok svetla aj na tmavej ceste a vďaka technológii WDR je odolný voči oslneniu a odleskom. Vďaka širokouhlému objektívu kamera zaznamenáva všetko pred vozidlom v uhle 170° - takže máte pokrytý svoj jazdný pruh, protiidúcu premávku aj okolie.

Zastavenie neočakávaných pokút
So zariadením LAMAX T10 vás už neprekvapia rýchlostné radary ani statické kamery. Kamera má zabudovaný systém GPS a pravidelne aktualizovanú databázu miest, kde hrozia pokuty. Vždy vás včas upozorní na displeji a pípnutím, že sa blíži nebezpečenstvo pre vašu peňaženku a bolo by dobré spomaliť. Vo videu môžete tiež označiť svoju rýchlosť vodoznakom, aby ste dokázali, že ste jazdili podľa pravidiel.

Bezpečnosť a pohodlie vďaka vylepšenému držiaku
Náš nový magnetický držiak nerobí kompromisy medzi jednoduchým používaním a maximálnou ochranou. Použili sme dva magnety - fotoaparát zostane pribitý, ale napriek tomu ho môžete v priebehu niekoľkých sekúnd prichytiť a odopnúť. Magnety tiež zapadajú do bezpečnostnej zarážky na tele fotoaparátu, čo zvyšuje odolnosť upevnenia, napríklad pri jazde po rozbitých cestách.

Veľký displej = pohodlné ovládanie
Kameru do auta sme vybavili kvalitným 2,45" displejom IPS s vysokým jasom, ktorý uľahčuje prehrávanie zaznamenaných videí alebo úpravu nastavení. Menu je kompletne v slovenčine a ovládanie je vďaka 4 tlačidlám úplne intuitívne. Pre ešte väčšie pohodlie môžete kameru ovládať aj prostredníctvom telefónu vďaka zabudovanej WiFi.

Viacero režimov, užitočné príslušenstvo
Okrem rozlíšenia 4K môžete kameru nastaviť aj na FullHD pri 60 snímkach za sekundu. To je užitočné najmä na plynulé snímanie rýchlo prechádzajúcich vozidiel alebo keď si chcete vychutnať spomalené zábery. Okrem užitočných funkcií vám k fotoaparátu pošleme aj všetko, čo by ste mohli potrebovať - adaptér nabíjačky do auta s ďalším portom USB na nabíjanie ďalších zariadení alebo kvalitné úchyty na káble.

Sledujte aj zadnú stranu
Pre maximálnu ochranu môžete LAMAX T10 doplniť aj o zadnú FullHD kameru. Poskytne vám aj dôkaz v prípade, že do vás niekto narazí zozadu. Inštalácia zadnej kamery je jednoduchá, stačí ju prilepiť na zadné sklo a pripojiť káblom k prednej kamere. Po pripojení zadného fotoaparátu môže predný fotoaparát nahrávať len v maximálnom rozlíšení 2,5 K - video však bude stále plné dôležitých detailov.

Detailné 4K/30 FPS
30 snímok za sekundu zaručuje, že aj rýchlo sa pohybujúce objekty sú na kamere ostré, a rozlíšenie 4K sa postará o bezkonkurenčnú úroveň detailov.

Mimoriadne plynulé rozlíšenie Full HD/60 FPS
Niekedy je namiesto maximálneho množstva detailov užitočný väčší počet snímok za sekundu - napríklad pri plynulých záberoch rýchlej situácie na ceste. T10 zvládne FullHD aj pri 60 FPS.

Radarová ochrana
Kamera vás včas upozorní na blížiaci sa statický radar alebo úsekové meranie na displeji a zvukovo, čím vám pomôže vyhnúť sa pokutám.

Širokouhlý 170° pohľad
Širokouhlý objektív zaručuje, že autokamera zaznamená všetko vo vašom jazdnom pruhu, protiidúcu premávku a okolie cesty. Ste tak maximálne chránení.

Moderný kodek H.265
Kodek H.265 šetrí veľa miesta na pamäťovej karte, pretože efektívne komprimuje video v rozlíšení 4K bez straty kvality. Pri nižších rozlíšeniach používa kamera štandardný kodek H.264.

Podpora až 128GB kariet
Staré a nepotrebné zábery sa síce automaticky vymažú, ale aj tak je vhodné mať dostatok miesta pre všetky zábery. Súčasťou balenia je aj čítačka kariet microSD pre váš počítač.

Vylepšený magnetický držiak
LAMAX T10 držia na mieste dva magnety a bezpečnostná zarážka, ktorú má kamera na tele - ideálna kombinácia magnetického komfortu a bezpečnosti.

Intuitívne ovládanie prostredníctvom 2,45" displeja
Menu fotoaparátu je kompletne v češtine a ovláda sa prostredníctvom jasného 2,45" displeja IPS a 4 tlačidiel. Jednoducho sa vám bude páčiť.

Prídavná zadná kamera
Sleduj svoj chrbát pomocou zadnej kamery s rozlíšením FullHD. Môžete ho kedykoľvek pridať k LAMAX T10 a byť bez obáv.

Ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie
Vďaka zabudovanej sieti Wi-Fi môžete kameru pohodlne ovládať z telefónu. Bezdrôtový prenos videa je samozrejmosťou a nastavenia môžete upraviť len dvoma spôsobmi.

Režim parkovania
Kamera môže sledovať aj zaparkované vozidlo. Parkovací režim začne nahrávať hneď, ako G-senzor zaznamená kolíziu - napríklad keď do vás niekto náhodne nacúva.

Adaptér s prídavným USB
V balení vám pošleme adaptér nabíjačky do auta s ďalším portom USB, aby ste si mohli nabíjať napríklad telefón.

Profesionálna inštalácia
Pre maximálny komfort a bezpečnosť pri jazde použite inštaláciu kamery od profesionálov. Správne nastavenie palubnej kamery, skryté káble, nerušený výhľad a pohodlie pri jazde sú zaručené. Viac informácií nájdete na stránke lamax-electronics.com/installation.

Špecifikácie:

- Rozlíšenie videa z prednej kamery: 4K - 3840x2160 - 30 FPS (interpolované), 2,5K - 2560x1440 - 30 FPS (maximálne rozlíšenie po pripojení zadnej kamery), Full HD - 1920x1080 - 60 FPS, Full HD - 1920x1080 - 30 FPS

- Full HD - 1920x1080 - 30 FPS

- Uhol pohľadu: 170°

- Formát videa: MOV, kompresia H.265 / H.264

- Rozlíšenie fotografií: 16 Mpx

- Formát fotografie: JPG

- Zvuk: zabudovaný mikrofón s tlačidlom na stlmenie zvuku

- Veľkosť obrazovky: 2,45"

- Pamäť: MicroSD do 128 GB

- Pripojenie: WiFi, MicroUSB

- Držiak: Magnetický s nálepkou 3M

- Funkcie: GPS s radarovým hlásením (možno vypnúť), WiFi s aplikáciou, parkovací režim, WDR, zapnutie/vypnutie vodoznakov vo videu (čas a dátum, rýchlosť a súradnice), ochrana záznamu (náraz/tlačidlo), automatické spustenie nahrávania, G-senzor s nastavením citlivosti, nahrávanie v slučke, nastavenie expozície, šetrič obrazovky, zvuk tlačidiel možno vypnúť, režim fotografie

- Jazyky ponuky: angličtina, nemčina, čeština, slovenčina, poľština, maďarčina

- Napájanie: Zabudovaná batéria

- Rozmery: 47 x 74 x 39 mm

Vlastnosti a výhody:

-Magnetický držiak

-Nástroj na káble

-Čítačka kariet microSD

-Adaptér pre nabíjačku do auta

-Detekcia radarom

-Stick chip

-Veľký displej

-Širokouhlý pohľad

-Prídavná zadná kamera

-Ovládanie aplikácie

-Režim parkovania

Parametre

Batéria (mAh)
Čiarná
Maximálne rozlíšenie videa (px)
3840×2160 (4K UHD)
Pozorovací uhol (°)
170
Napájanie
USB
Formát ukladania fotografií
JPG
Formát ukladania videa
MOV
Výška (cm)
7,4
Šírka (cm)
4,7

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

09.07.2021
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.