Filtračné kanvice

Filtračné kanviceobsahujú kazety s aktívnym uhlím a nanočasticami striebra. Odstraňujú nepríjemný zápach chlóru a škodlivé kovy, ako je olovo, meď alebo hliník. Filter zmäkčuje vodu, takže chutí ako bežná balená voda. Svoju kvalitu však prevyšuje vďaka kvalitnej ochrane proti baktériám, ktoré sa v prietokovej vode na rozdiel od balenej vody nemôžu množiť. Filtrácia vody cez kovové filtre je jednoduchá. Rozlúčte sa s prebytočným plastom vo vašom odpade!

Ďalšie informácie

Filtračná kanvica Aquaphor Prestíž – tmavočervená Detail

19 €

Kapacita filtrácie (l) 300, Objem nádržky (l) 2,8,
Filtračná kanvica Aquaphor Prestíž – čierna Detail

23 €

Kapacita filtrácie (l) 300, Objem nádržky (l) 2,8,
Filtračná kanvica Aquaphor Provance – čierna Detail

26 €

Kapacita filtrácie (l) 350, Objem nádržky (l) 4,2,
Filtračná kanvica Aquaphor Provance – biela Detail

26 €

Kapacita filtrácie (l) 350, Objem nádržky (l) 4,2,


Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Ako vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023!

Ako si vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023! Drony s kamerou sa stali štandardnou súčasťou mnohých profesionálnych oblastí

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.12.2021
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.