Filtračné kanvice

Filtračné kanviceobsahujú kazety s aktívnym uhlím a nanočasticami striebra. Odstraňujú nepríjemný zápach chlóru a škodlivé kovy, ako je olovo, meď alebo hliník. Filter zmäkčuje vodu, takže chutí ako bežná balená voda. Svoju kvalitu však prevyšuje vďaka kvalitnej ochrane proti baktériám, ktoré sa v prietokovej vode na rozdiel od balenej vody nemôžu množiť. Filtrácia vody cez kovové filtre je jednoduchá. Rozlúčte sa s prebytočným plastom vo vašom odpade!

Ďalšie informácie

Filtračná kanvica Aquaphor Prestíž – tmavočervená Detail

24 €

Kapacita filtrácie (l) 300, Objem nádržky (l) 2,8,


Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.05.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)