Elektrobicykle

Zbohom šliapanie do kopca! Elektrické bicykle predstavujú technologický pokrok v športe. Elektrický pohon v pedáloch alebo zadnom kolese dostane do kopca aj cyklistov s horšou kondíciou.

Najlepšie e-bicykle vás prevedú mestom aj krajinou. Skladacie e-bicykle sa dá použiť aj na dochádzanie do práce. Zložte rám elektrobicykla a jednoducho ho preneste do kancelárie. Elektrobicykle majú tiež dojazd až 80 km, takže si ich môžete vziať aj na víkendovú jazdu.

Ponúkame e-bicykle pre mužov a ženy v najvyššej kvalite. Naše elektrické bicykle kombinujú dynamický dizajn a pokročilé funkcie. Skladacie e-bicykle Aerium majú na riadidlách displej s tachometrom s jasnou viditeľnosťou aj na priamom slnku.

Naša stránka elektrické bicykle dostať vás späť do sedla. Využite našu ponuku a získajte kvalitný e-bikes výkonnou batériou.

Ďalšie informácie


Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

19.08.2022
Overený zákazník
100 %

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.