Elektrobicykle

Zbohom šliapanie do kopca! Elektrické bicykle predstavujú technologický pokrok v športe. Elektrický pohon v pedáloch alebo zadnom kolese dostane do kopca aj cyklistov s horšou kondíciou.

Najlepšie e-bicykle vás prevedú mestom aj krajinou. Skladacie e-bicykle sa dá použiť aj na dochádzanie do práce. Zložte rám elektrobicykla a jednoducho ho preneste do kancelárie. Elektrobicykle majú tiež dojazd až 80 km, takže si ich môžete vziať aj na víkendovú jazdu.

Ponúkame e-bicykle pre mužov a ženy v najvyššej kvalite. Naše elektrické bicykle kombinujú dynamický dizajn a pokročilé funkcie. Skladacie e-bicykle Aerium majú na riadidlách displej s tachometrom s jasnou viditeľnosťou aj na priamom slnku.

Naša stránka elektrické bicykle dostať vás späť do sedla. Využite našu ponuku a získajte kvalitný e-bikes výkonnou batériou.

Ďalšie informácie

Skladací elektrický bicykel AERIUM HIMO Z250 20" sivý 2022 Detail

1 190 €

Dojazd max. (km) 80, Maximálna rýchlosť (km/h) 25, Veľkosť kolesa (palec) 20,
Skladací elektrický bicykel AERIUM ECO FLYING F250 20" sivá 2022 Detail

1 449 €

Dojazd max. (km) 60, Maximálna rýchlosť (km/h) 30, Veľkosť kolesa (palec) 20,
Skladací elektrický bicykel AERIUM ECO FLYING F250 20" červená 2022 Detail

1 449 €

Dojazd max. (km) 60, Maximálna rýchlosť (km/h) 30, Veľkosť kolesa (palec) 20,


Elektrická kolobežka vs. auto - ktorá možnosť je úspornejšia?

Každodenné cestovanie autom sa môže poriadne predražiť. Elektrické kolobežky však ponúkajú alternatívu. Koľko stojí ich prevádzka v porovnaní s osobnými automobilmi?

Najlepšie drony Aerium pre rok 2022: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2022: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2021
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín