Elektrobicykle

Zbohom šliapanie do kopca! Elektrické bicykle predstavujú technologický pokrok v športe. Elektrický pohon v pedáloch alebo zadnom kolese dostane do kopca aj cyklistov s horšou kondíciou.

Najlepšie e-bicykle vás prevedú mestom aj krajinou. Skladacie e-bicykle sa dá použiť aj na dochádzanie do práce. Zložte rám elektrobicykla a jednoducho ho preneste do kancelárie. Elektrobicykle majú tiež dojazd až 80 km, takže si ich môžete vziať aj na víkendovú jazdu.

Ponúkame e-bicykle pre mužov a ženy v najvyššej kvalite. Naše elektrické bicykle kombinujú dynamický dizajn a pokročilé funkcie. Skladacie e-bicykle Aerium majú na riadidlách displej s tachometrom s jasnou viditeľnosťou aj na priamom slnku.

Naša stránka elektrické bicykle dostať vás späť do sedla. Využite našu ponuku a získajte kvalitný e-bikes výkonnou batériou.

Ďalšie informácie

Skladací elektrický bicykel AERIUM ECO FLYING F250 20" sivá 2022 Detail

1 199 €

1 449 €

Dojazd max. (km) 60, Maximálna rýchlosť (km/h) 30, Veľkosť kolesa (palec) 20,
Skladací elektrický bicykel AERIUM ECO FLYING F250 20" červená 2022 Detail

1 449 €

Dojazd max. (km) 60, Maximálna rýchlosť (km/h) 30, Veľkosť kolesa (palec) 20,
Skladací elektrický bicykel AERIUM HIMO Z250 20" sivý 2022 Detail

1 190 €

Dojazd max. (km) 80, Maximálna rýchlosť (km/h) 25, Veľkosť kolesa (palec) 20,


Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Ako vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023!

Ako si vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023! Drony s kamerou sa stali štandardnou súčasťou mnohých profesionálnych oblastí

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.12.2021
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.