Elektrická kolobežka pre deti AERIUM E-FOX čierna
Elektrická kolobežka pre deti AERIUM E-FOX čierna
139 €
Dlhodobo vypredané

Elektrická kolobežka pre deti AERIUM E-FOX čierna

Elektrická kolobežka pre deti AERIUM E-FOX čierna

  • Výrobca: AERIUM
  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Elektrická kolobežka pre deti AERIUM E-FOX čierna

Myslíte si, že je Vaša ratolesť na kolobežku príliš malá? Žiadne obavy, terénna elektrická kolobežka AERIUM E-FOX je určená pre deti už od 5 rokov. Táto detská elektrická kolobežka ponúka veľmi jednoduché ovládanie, takže ju zvládnu aj tí najmenší. 

AERIUM E-FOX predstavuje úplne nový rad elektrických kolobežiek ES, ktoré sú určené aj pre najmenšie deti. Elektrické kolobežky ES sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej a známej značky AERIUM E-FOX. 

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste, najmä pre deti. Preto sú všetky modely kolobežiek E-FOX vybavené gumovými kolieskami, ktoré Vašim deťom nedovolia skĺznuť na žiadnom povrchu.

Čierna kolobežka AERIUM E-FOX je vybavená bezpečnou zadnou brzdou, ktorá sa aktivuje stlačením zadného blatníka nohou. Spoľahlivý blatník ochráni Vaše ratolesti pred blatom a špinou z ciest. Elektrické kolobežky ES sú navrhnuté s nízkym ťažiskom, vďaka čomu sa s nimi ľahšie manévruje a sú istejšie. V zadnom kolese je zabudovaný 100W elektromotor, ktorý dosahuje maximálnu rýchlosť takmer 10 km/h. 

Protišmyková podložka pod nohy obsahuje jednoduché ovládanie šliapacieho pridávania plynu, ktoré zvládnu aj tí najmenší. Riadidlá s mäkkou rukoväťou majú tri úrovne nastavenia výšky. Takže Vaše deti nebudú mať z jazda a pevného uchopenia žiadne pľuzgiere alebo otlaky. Čierna detská elektrická kolobežka AERIUM E-FOX má jednoduchú a ľahkú technológiu skladania

 

 

JEDNODUCHÉ SKLADANIE

Kolobežka je maximálne skladná. Už žiadne obmedzenia pri cestovaní! Skladacia konštrukcia je veľkým prínosom pre skladovanie a manipuláciu s kolobežkou.

 

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA

Kolobežka AERIUM E- FOX sa vyznačuje veľmi pevnou konštrukciou, ktorá vydrží aj nešetrné zaobchádzanie detí. Vďaka pevnému hliníkovému rámu, ktorý sa používa v leteckom priemysle. Stupienok a rukoväte sú vyrobené z protišmykovej a umývateľnej gumy.

 

PROTIŠMYKOVÉ KOLIESKA

Ide o takzvanú antidefektnú pneumatiku. Aj keď narazíte na ostrý predmet, neprepichnú sa a nemusíte ich často vymieňať alebo lepiť. Táto pozitívna vlastnosť však nemá vplyv na komfortnú jazdy.

 

POHODLNÉ NABÍJANIE

Pri používaní elektrickej kolobežky AERIUM E-FOX určite oceníte veľmi rýchle nabíjanie batérie. Vďaka tomu je kolobežka v krátkom čase pripravená na ďalšie použitie. Na jedno nabitie môžete prejsť až 8 km.

 

Aké primárne výhody má elektrokolobežka pre deti AERIUM E-FOX?

 

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

1. Jednoduché ovládanie aj pre najmenších

 

Čierna detská elektrická kolobežka AERIUM E-FOX je určená pre deti už od 5 rokov a ponúka jednoduché ovládanie pomocou nášľapného tlačidla na stúpatku a zadnej nášľapnej brzdy. Dokonca aj tí najmenší ju môžu veľmi ľahko ovládať. 

  • 1. Krok: Položte nohu na predný senzor (plyn) a vaša elektrická kolobežka AERIUM E-FOX sa rozbehne.
  • 2. Krok: Keď sa začne Vaša kolobežka pomaly a plynulo pohybovať, položte druhú nohu na protišmykovú opierku, aby ste kolobežku rozbehli na maximálnu rýchlosť.
  • 3. Krok: Položením zadnej nohy na brzdu zabezpečíte bezpečné zastavenie.

 

2. Rýchle nabíjanie a maximálny dojazd

 

Maximálna rýchlosť umožňuje jazdu rýchlosťou do 10 km/h. Batéria s kapacitou 21,6 V/2 Ah poskytuje dojazd až 4-8 km na jedno nabitie, ale to neznamená, že potom musíte kolobežku vláčiť. Po vybití batérie elektrickej kolobežky je možné odrážať sa klasickým spôsobom a zapojiť tak dieťa do ďalších športových aktivít. Na dobitie potom postačia 2 až 3 hodiny v nabíjačke.

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

 

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

3. Bezpečnosť

 

Pri výrobe detskej elektrickej kolobežky AERIUM E-FOX bol kladený dôraz najmä na bezpečnosť, ktorá je na prvom mieste. Nízko položené ťažisko umožňuje vynikajúcu manévrovateľnosť a zvyšuje pocit istoty vašich detí počas jazdy. Gumové pneumatiky poskytujú dostatočnú priľnavosť a sú protišmykové na akomkoľvek povrchu, takže vaše dieťa nemôže kolobežku prevrátiť.

 

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

Parametre

Doba nabíjania (h)
3
Výkon (W)
100
Maximálna rýchlosť (km/h)
10
Kapacita batérie (Ah)
2
Tempomat
nie
Typ batérie
lítiová
Nosnosť (kg)
50
Brzdy
mechanické (blatník)
Typ kolesa
plná, nenafukovací
Veľkosť kolesa (palec)
5
Obmedzovač rýchlosti
nie
Odpruženie
nie
Farba
čierna
Svetlá
nie
Výška (cm)
66
Šírka (cm)
73
Hĺbka (cm)
36
Hmotnosť (kg)
6

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.07.2021
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.