Dron AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 batérie
Dron AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 batérie
149 €
>5 ks skladom

Dron AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 batérie
kvadrokoptéra, kvalita fotografií 4K, doba letu až 18 min

Dron AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 batérie
kvadrokoptéra, kvalita fotografií 4K, doba letu až 18 min

Produkt si zobrazuje 33 zákazníkov
  • Výrobca: AERIUM
  • Záruka 2 roky
149 €
179 €
>5 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Hodnotenia (6)

97%

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
nakúpilo 100+nakúpilo

Recenzie (2)

Overený zákazník

Dron som kúpil pre svojho syna, ktorý je úplný začiatočník. Okamžite sa naučil s dronom a je veľmi spokojný. Nemám sa na čo sťažovať.

Overený zákazník

Tento dron som si kúpil na rodinnú dovolenku. Musím povedať, že kvalita fotografií a videí mi doslova vyrazila dych! Veľkou výhodou je aj ľahká manipulácia a jednoduché ovládanie. Komunikácia s e-shopom bola skvelá a dodanie bolo bleskové. Pre mňa absolútna bomba!

Zobraziť recenzie

AERIUM E999 4K Dual Camera Drone - 2 batérie

Užite si veľa zábavy pri fotografovaní a natáčaní videí svojich obľúbených miest alebo rodiny a priateľov. Navždy si zvečnite svoje spomienky. Ak hľadáte kvalitný a spoľahlivý dron, AERIUM E999 4K Dual Camera bude skvelou voľbou, s ktorým neurobíte chybu!

Vychutnajte si prírodu z vtáčej perspektívy s nohami na zemi vďaka dronu AERIUM E999 4K s duálnou kamerou, ktorý je jedným z najkvalitnejších modelov kvadrokoptér so 4 rotormi na trhu z hľadiska kvality kamery, rýchlosti letu a funkcií, ktoré uľahčujú ovládanie počas letu. Model AERIUM E 999 4K vyniká duálnym fotoaparátom, ktorý môžete využiť počas zábavného lietania a zachytávať ním nielen snímky v rozlíšení 4K, ale aj videá v kvalite Pro 1080p. Kvalitu záznamu z kamery môžete nastaviť podľa svojich potrieb. Kamera disponuje funkciou ZOOM, pri použití funkcie priblíženia môžete ľubovoľný objekt priblížiť až 50x.

Dron ponúka 3 úrovne rýchlosti letu, ktoré môžu byť prepínateľné a môžu tak priniesť viac zábavy pri lietaní a až 4 režimami smeru letu. Dronu umožňujú stúpať, klesať, letieť dopredu, dozadu, z ľavej strany na bok, z pravej strany na bok a otáčať sa o 360 stupňov okolo svojej osi. Je vybavený 2,4 GHz technológiou proti nárazu. Počas letu sa dron vyhýba prekážkam a nenaráža do predmetov. Funkcie vzletu a pristátia stlačením 1 tlačidla! Dron je možné ovládať až do vzdialenosti 150 m od ovládača.

Dron obsahuje výkonnú batériu s kapacitou 1800 mAH Lipo, ktorá dokáže udržať dron v plnej prevádzke do 20 minút. Dron sa nabíja pomocou priloženého kábla USB. Dĺžka času nabíjania je max.100 minút. Vďaka skladacej konštrukcii a nízkej hmotnosti sa dá dron ľahko preniesť alebo uložiť prakticky kdekoľvek. Po zložení má teda tvar podobný miniatúre a zmestí sa vám do dlane. Dron AERIUM E999 4K Dual Camera je vhodný úplne pre každého, kto oceňuje jednoduchosť a vynikajúcu kvalitu.

 

 

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Dron možno ovládať hlasovými príkazmi, gestami alebo pomocou ovládača. Dron je pripojený k mobilnému telefónu. Zvládne ho aj úplný začiatočník.

 

DUÁLNA KAMERA

Zariadenie je vybavené duálnou kamerou 4K, ktorá dokáže robiť veľmi ostré snímky v rozlíšení 4K alebo videá s rozlíšením až 1080 P. Spodný fotoaparát vytvára širokouhlé panoramatické snímky.

 

WIFI PRENOS

Vďaka funkcii WIFI si môžete na svojom mobilnom zariadení prezerať snímky alebo videá v reálnom čase. Ušetríte si tak problémy s importovaním záberov.

 

ÚROVNE PREPÍNANIA RÝCHLOSTI

Dron má 3 rýchlosti letu, ktoré sa dajú ľahko prepínať, a tiež môže prepínať medzi 4 smermi letu, nahor, nadol, doľava, doprava a otáčaním dronu o 360°. Vzlet a pristátie dronu možno ovládať stlačením 1 tlačidla!

 

Aké sú hlavné výhody dronu AERIUM E999 4K Dual Camera?

 

1. Duálna kamera 4K

 

Vysoká kvalita a ostrosť zachytených snímok a videí vďaka duálnej kamere. Objektív ponúka funkciu ZOOM, ktorá umožňuje priblížiť objekt až 50x. Objektív fotoaparátu sníma pod nastaviteľným uhlom 90 alebo 120 stupňov. Objektív tohto dronu je vybavený tieňovým objektívom 4K, ktorý vytvára ostré snímky bez skreslenia. Maximálna kvalita videa 4K, maximálna kvalita videa 1080P.

 

2. Jednoduché používanie

 

Dron možno ovládať pomocou priloženého diaľkového ovládača, hlasových príkazov a prostredníctvom gest. Ak chcete fotografovať, namierte zaťatú päsť na objektív dronu a ak chcete spustiť video, namierte otvorenú dlaň na objektív dronu. Vzlet a pristátie dronu možno ovládať stlačením 1 tlačidla, ako aj otáčanie dronu okolo svojej osi.

 

3. Funkcia WIFI

 

Vďaka funkcii WIFI uvidíte na svojom mobilnom telefóne obrázky a videá v reálnom čase, kde sa údaje automaticky uložia do mobilného úložiska. Vďaka tomu sa nemusíte obťažovať s ručným importom údajov.

 

4. Funkcia proti nárazu

 

Dron sa počas letu šikovne vyhýba všetkým prekážkam a zabraňuje tomu, aby narazil do predmetov, ktoré mu stoja v ceste.

 

5. Rýchlosť a smer letu

 

Dron má možnosť výberu 3 rýchlosti letu ktoré možno ľahko ovládať pomocou ovládača, tiež môže lietať do 4 smerov nahor, nadol, doľava, doprava a môže sa otáčať o 360 stupňov okolo svojej osi. Vďaka technológii "vzlet a pristátie späť" do cieľa! Dráhu letu dronu možno vopred naplánovať.

 

6. Výkonná batéria

 

Dron je vybavený výkonnou batériou Lipo 1800 mAH. Na jedno nabitie je plný pohotovostný čas dronu 20 minút. Nabíjanie dronu je možné pomocou kábla USB, ktorý je súčasťou balenia. Čas nabíjania je 15 - 60 minút. Batéria má dlhú životnosť a inštalácia batérie je veľmi jednoduchá.

 

7. Bohaté príslušenstvo

 

Balenie obsahuje: 1 x RC kvadrokoptéru, 1 x vysielač, 2 x 3,7 V 1800 mAh Lipo batériu, 1 x USB nabíjací kábel, 4 x ochranný kryt, 4 x náhradné lopatky, 1 x skrutkovač, 1 x návod na použitie. Dron sa dodáva spolu s praktickým puzdrom vhodným na bezpečné prenášanie dronu.

Parametre

EAN
8594208500339
Kapacita batérie (Ah)
1,8
Typ
kvadrokoptéra
Detekcia prekážok
áno
Maximálne rozlíšenie fotografie (px)
3840x2160 (UHD 4K)
Maximálne rozlíšenie videa (px)
1920x1080 (HD)
Pozorovací uhol (°)
120
Farba
čierna
GPS
áno
Maximálny prevádzkový čas (min)
18
Frekvencia (GHz)
2,4
Formát ukladania fotografií
JPG
Formát ukladania videa
MP4
Diaľkové ovládanie
diaľkové ovládanie, mobilný telefón
Výška (cm)
5,5
Šírka (cm)
25
Hĺbka (cm)
25
Hmotnosť (kg)
0,4
Wi-Fi ovládanie
áno

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Dron som kúpil pre svojho syna, ktorý je úplný začiatočník. Okamžite sa naučil s dronom a je veľmi spokojný. Nemám sa na čo sťažovať.

hoz  Overený zákazník

Tento dron som si kúpil na rodinnú dovolenku. Musím povedať, že kvalita fotografií a videí mi doslova vyrazila dych! Veľkou výhodou je aj ľahká manipulácia a jednoduché ovládanie. Komunikácia s e-shopom bola skvelá a dodanie bolo bleskové. Pre mňa absolútna bomba!

Príslušenstvo

Náhradná batéria pre dron AERIUM E999 Pro 4K Dual Camera F3 Detail

9 €

Kapacita batérie (Ah) 1,8, Doba nabíjania (h) 1,
Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.06.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)