Čistička Coway AirMega

Čistička Coway AirMega

  • Výrobca: COWAY
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 100 m3
raktáron 1-2 ks skladom
  • 783 €
  • Bez DPH: 653 €
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Coway AirMega

Čistička Coway AirMega je vysokovýkonná čistička vzduchu s filtrovaním z dvoch strán. Je určená do veľkých miestností a pre tých, ktorí sa usilujú o čo najlepšiu vnútornú klímu. Čističku možno ovládať odkiaľkoľvek pomocou aplikácie, vďaka ktorej budete mať neustálu kontrolu o tom, aký vzduch vy a vaša rodina dýchate. Na ľahšiu prevádzku disponuje čistička vzduchu AirMega aj mnohými inteligentnými funkciami. Je veľmi tichá a zbaví váš vzduch mnohých škodlivých častíc.

Vďaka Coway AirMega získate čističku vzduchu s veľmi vysokým výkonom v štýlovom, čistom a kompaktnom dizajne. AirMega je tak vhodná do verejných priestorov, kancelárií, škôl, zdravotníckych zariadení, ale tiež do väčších priestorov v domácnosti. Jej výkon je až 561 m³/h a dokáže vyčistiť vzduch v miestnosti s veľkosťou až 117 m². Vďaka nasávaniu vzduchu z dvoch strán vzduch rovnomernejšie cirkuluje a zvyšuje sa kapacita čističky pri zachovaní nízkej hlučnosti.

 

Čističky Coway sú vďaka svojej prémiovej kvalite a prvotriednemu dizajnu držiteľmi mnohých ocenení

 

V čom čistička Coway AirMega vyniká?

Coway AIRMEGA aplikácie

2. Inteligetné funkcie

Čistička Coway AirMega disponuje mnohými funkciami, vďaka ktorým môže byť prevádzka plne automatizovaná a nebudete tak strácať čas nastavovaním. Jednoducho si čističku nastavíte podľa svojich potrieb a o zvyšok už sa čistička postará sama.

Inteligentný režim – odporúčaný prevádzkový režim, v ktorom je rýchlosť ventilátora automaticky nastavená podľa aktuálnej kvality vzduchu. Je to tiež najúspornejší a najpraktickejší prevádzkový režim čističky. Keď AirMega beží v inteligentnom režime, je zároveň aktivovaná funkcia Eco Mode. To znamená, že ak kvalita vzduchu zostane výborná počas desiatich minút, ventilátor sa automaticky vypne a čistička tak šetrí energiu. Senzor častíc je však neustále v prevádzke, a ak sa zhorší kvalita vzduchu, ventilátor sa automaticky spustí. Aj pri výbornej kvalite vzduchu sa však ventilátor po 30 minútach zapne, desať minút vzduch čistí a ak je kvalita vzduchu stále výborná, opäť sa ventilátor na 30 minút vypne.

3. Jednoduchý a vysokoúčinný filtračný systém

Čistička disponuje 3-stupňovým systémom filtrácie, ktorý odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti.

Predfilter 
- umývateľný predfilter zbaví vzduch najväčších častíc (prach, vlasy či zvieracie chlpy) a šetrí tak ostatné filtre

Filter s aktívnym uhlím
- aktívny uhlík vo forme granúl spoľahlivo pohlcuje zápach zo zvierat a varenia, dym alebo prchavé organické látky (3x účinnejší než bežný uhlíkový filter)

HEPA filter
- zachytí až 99,97 % všetkých alergénov a nečistôt od veľkosti 0,3 mikrónu, ako sú peľové zrnká, roztoče, spóry plesní, ultrajemné častice prachu, zvieracie alergény, baktérie, mikroorganizmy.

 

4. Ďalšie prémiové funkcie

Indikátor kvality vzduchu – LED indikátor poskytuje v reálnom čase informáciu o kvalite vzduchu. Tú spoznáte jednoducho podľa zobrazených farieb. Čistička Coway AirMega zobrazuje kvalitu vzduchu od modrozelenej (čistý vzduch) až po červenofialovú (silne znečistený vzduch).

Senzor kvality vzduchu – AirMega má citlivý senzor, ktorý neustále meria kvalitu vzduchu v miestnosti. V inteligentnom režime sa rýchlosť ventilátora automaticky prispôsobuje množstvu nežiaducich častíc vo vzduchu. Citlivosť senzora môžete nastaviť v troch režimoch – vysoký, stredný alebo nízky.

Ďalšie funkcie

  • Dvojité nasávanie
  • Auto Stop
  • Indikátor výmeny filtrov
  • Režim spánku

Coway Storm ASTMA OCH Allergy

Coway Airmega interiér

 

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
predfilter + HEPA + uhlíkový
Stupne ventilátora
4
Hlučnosť
22 – 52
max. 57 W
Farba
bielo-čierna
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
nie
Diaľkové ovládanie
áno (aplikácia)
Výška
532
Šírka
345
Hĺbka
345

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

vybral som si túto čističku vzduchu na základe konzultácie v obchode

vyhovuje po všetkých smeroch

hoz  Overený zákazník

Čistička vzduchu splnila mé očekávání.

Spokojenost....

hoz  Overený zákazník

Na odporúčanie obchodníka. Všetko je, ako je inzerované

Ľahký, tichý, dobrý dizajn

Príslušenstvo

Súprava filtrov k čističke COWAY AirMega Detail

148 € Bez DPH: 123 €

Hodnotenie zákazníkov
10+ recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť
30.06.2014
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)