Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D Recenzia
Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D Recenzia
396 €
Na dotaz

Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D Recenzia

Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D Recenzia

  • 396 €
  • Bez DPH: 330 €
Na dotaz
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Zobraziť detail produktu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Clean Air Optima CA-509D

Kvalitný vzduch je dôležitý pre naše zdravie. Čím menej alergénov, mikroorganizmov a chemických látok vdychujeme, tým menej chorôb sa objaví. Čistička vzduchu CA-509D holandskej spoločnosti Clean Air Optima očisťuje vzduch od prachu, peľu, baktérií, vírusov, cigaretového dymu, splodín z dopravy a priemyselnej produkcie, zvyškov roztočov, plesní, zvieracích nečistôt, rôznych chemických látok, plynov, zápachov a smogu. Zabudovaný inteligentný senzor nepretržite meria kvalitu vzduchu a automaticky spúšťa čistiace funkcie. Senzor monitoruje častice s priemerom 2,5 mikrometra (PM 2,5). Je neoceniteľný v domovoch, ktoré často trápi smog. Smogové mračná obsahujú častice 10 mikrometrov (PM 10) a 2,5 μm (PM 2,5), ktoré sa usadzujú v pľúcach a patria do TOP 10 najväčších zdravotných rizík pre človeka. Postará sa o nich predfilter, kvalitný filter s granulovaný uhlíkom a True HEPA filter triedy H13 s antibakteriálnym poťahom z nanostriebra, ktorý zachytí častice až do priemeru 0,3 mikrometrov.

Prietok vzduchu 365 m³/h môžete stlmiť až do nepočuteľného šepotu, pri ktorom budete pokojne spať. Displej prepojený so zabudovaným inteligentným senzorom zobrazuje množstvo nameraných nečistôt veľ. 2,5 μm, teplotu a vlhkosť vzduchu. Máte tak presný prehľad o stave svojho ovzdušia. Silný DUO-ionizátor s emitáciou 10 miliónov iónov za sekundu na meter kubický dotvorí atmosféru sviežeho vzduchu v lese po daždi. Krásny a elegantný dizajn spolu so širokou plochou a kvalitou filtrov je zárukou skutočne účinného prístroja, ktorý sa hodí do každej miestnosti a prečistí vašu klímu od nebezpečných polutantov.

V čom čistička Clean Air Optima CA-509D vyniká?

1. Komplexné využitie

Odstraňuje nepríjemné pachy, prchavé organické zlúčeniny, jemný prach, peľ, vírusy a baktérie môžu zhoršiť kvalitu ovzdušia, ktorý dýchame.

2. 4 úrovne čistenia ovzdušia

Filtračný systém tejto čističky disponuje veľmi dobrými čistiacimi schopnosťami, a to predovšetkým vďaka 4-úrovňovému systému filtrov. Čistička obsahuje tieto filtre: predfilter, HEPA filter + filter s aktívnym uhlím + ionizátor.

3. Prémiové funkcie

  • Sleep/Turbo funkcia
  • Automaticka regulácia výkonu v závislosti od kvality ovzdušia
  • Senzor kvality ovzdušia s presnými číselnými údajmi
  • Ukazovateľ teploty a vlhkosti
  • Nastaviteľný časovač (až 8 hodín)
  • 3 rýchlosti

IONIZÁCIA vs. OZÓN – ako sa rozhodnúť?

Niektoré čističky vzduchu sú založené na aktívnej filtrácii vzduchu. To znamená, že generujú záporné ióny a ozón do ovzdušia a tým prispievajú k jeho kvalite. Týmito funkciami tiež disponujú niektoré zvlhčovače vzduchu. Je dobré týmto funkciám porozumieť pred kúpou vybraného prístroja.

Viac informácií nájdete v článku tu.

 

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
predfilter + HEPA + uhlíkový
Stupne ventilátora
3
Hlučnosť (dB)
36
Hlučnosť max. (dB)
64
Farba
biela
Diaľkové ovládanie
nie
Indikátor výmeny filtra
áno
Výška (cm)
59,4
Šírka (cm)
37,4
Hĺbka (cm)
20,1
Hmotnosť (kg)
5
Náklady na filtre (€/rok)
49

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

22.02.2019
Overený zákazník
100 %

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.