Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D
Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D
396 €
Dlhodobo vypredané

Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D

Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D

Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Clean Air Optima CA-509D

Kvalitný vzduch je dôležitý pre naše zdravie. Čím menej alergénov, mikroorganizmov a chemických látok vdychujeme, tým menej chorôb sa objaví. Čistička vzduchu CA-509D holandskej spoločnosti Clean Air Optima očisťuje vzduch od prachu, peľu, baktérií, vírusov, cigaretového dymu, splodín z dopravy a priemyselnej produkcie, zvyškov roztočov, plesní, zvieracích nečistôt, rôznych chemických látok, plynov, zápachov a smogu. Zabudovaný inteligentný senzor nepretržite meria kvalitu vzduchu a automaticky spúšťa čistiace funkcie. Senzor monitoruje častice s priemerom 2,5 mikrometra (PM 2,5). Je neoceniteľný v domovoch, ktoré často trápi smog. Smogové mračná obsahujú častice 10 mikrometrov (PM 10) a 2,5 μm (PM 2,5), ktoré sa usadzujú v pľúcach a patria do TOP 10 najväčších zdravotných rizík pre človeka. Postará sa o nich predfilter, kvalitný filter s granulovaný uhlíkom a True HEPA filter triedy H13 s antibakteriálnym poťahom z nanostriebra, ktorý zachytí častice až do priemeru 0,3 mikrometrov.

Prietok vzduchu 365 m³/h môžete stlmiť až do nepočuteľného šepotu, pri ktorom budete pokojne spať. Displej prepojený so zabudovaným inteligentným senzorom zobrazuje množstvo nameraných nečistôt veľ. 2,5 μm, teplotu a vlhkosť vzduchu. Máte tak presný prehľad o stave svojho ovzdušia. Silný DUO-ionizátor s emitáciou 10 miliónov iónov za sekundu na meter kubický dotvorí atmosféru sviežeho vzduchu v lese po daždi. Krásny a elegantný dizajn spolu so širokou plochou a kvalitou filtrov je zárukou skutočne účinného prístroja, ktorý sa hodí do každej miestnosti a prečistí vašu klímu od nebezpečných polutantov.

V čom čistička Clean Air Optima CA-509D vyniká?

1. Komplexné využitie

Odstraňuje nepríjemné pachy, prchavé organické zlúčeniny, jemný prach, peľ, vírusy a baktérie môžu zhoršiť kvalitu ovzdušia, ktorý dýchame.

2. 4 úrovne čistenia ovzdušia

Filtračný systém tejto čističky disponuje veľmi dobrými čistiacimi schopnosťami, a to predovšetkým vďaka 4-úrovňovému systému filtrov. Čistička obsahuje tieto filtre: predfilter, HEPA filter + filter s aktívnym uhlím + ionizátor.

3. Prémiové funkcie

  • Sleep/Turbo funkcia
  • Automaticka regulácia výkonu v závislosti od kvality ovzdušia
  • Senzor kvality ovzdušia s presnými číselnými údajmi
  • Ukazovateľ teploty a vlhkosti
  • Nastaviteľný časovač (až 8 hodín)
  • 3 rýchlosti

IONIZÁCIA vs. OZÓN – ako sa rozhodnúť?

Niektoré čističky vzduchu sú založené na aktívnej filtrácii vzduchu. To znamená, že generujú záporné ióny a ozón do ovzdušia a tým prispievajú k jeho kvalite. Týmito funkciami tiež disponujú niektoré zvlhčovače vzduchu. Je dobré týmto funkciám porozumieť pred kúpou vybraného prístroja.

Viac informácií nájdete v článku tu.

 

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
predfilter + HEPA + uhlíkový
Stupne ventilátora
3
Určené do (m2)
73
Hlučnosť (dB)
36
Hlučnosť max. (dB)
64
Farba
biela
Diaľkové ovládanie
nie
Indikátor výmeny filtra
áno
Výška (cm)
59,4
Šírka (cm)
37,4
Hĺbka (cm)
20,1
Hmotnosť (kg)
5
Náklady na filtre (€/rok)
49

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.09.2021
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.