Čistička vzduchu Boneco P500
Čistička vzduchu Boneco P500
485 €
1 ks skladom

Čistička vzduchu Boneco P500

Čistička vzduchu Boneco P500

  • Výrobca: Boneco
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 70 m3
  • 485 €
  • Bez DPH: 404 €
1 ks skladom
Už dnes k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu BONECO P500 je špičkový prístroj vhodný pre náročných zákazníkov, ako sú alergici, astmatici a ľudia, ktorí trpia dýchacími problémami. Vďaka vysokému výkonu 280 m3 / hod perfektne vyčistí vzduch vo väčších miestnostiach v domácnosti aj v kanceláriách. Čistič vzduchu Boneco má indikátor kvality vzduchu, ktorým sníma kvalitu vzduchu a prispôsobuje výkon. Môže tak fungovať plne automaticky. Okrem automatického režimu môžeme využiť aj nočný režim alebo si ručne nastaviť výkon. U čističky nechýba ani zásobník na aromaesencie.

Praktickou prednosťou prístroje sú filtre špeciálne upravené na konkrétne potreby - filter ALLERGY pre alergikov, filter BABY pre ochranu pred baktériami a vírusmi a filter SMOG pre zníženie objemu tabakového dymu a škodlivých plynov z ovzdušia (viac informácií o filtroch nájdete nižšie).

Ovládanie P500 je jednoduché a intuitívne, môžeme ho ovládať cez displej na prístroji alebo pomocou diaľkového ovládania. Hmotnosť zariadenia je necelých 7,5 kilogramu, preto nie je problém ani s manipuláciou a presunom do iných priestorov.

Vlastnosti filtra ALLERGY (Obsiahnutý v balení):

Multifiltr ALLERGY odstraňuje cez 99% alergénov z ovzdušia. Čím znižuje náchylnosť k alergiám. Filter je špeciálne zložený pre potreby alergikov, jeho súčasťou je predfilter, špeciálna vrstva pre alergikov, HEPA filter a filter s aktívnym uhlíkom. Vďaka tejto kombinácii účinne zachytáva prach, peľ, vlasy, zvieraciu srsť, vírusy, mikroorganizmy, roztoče a ich výtrusy, škodlivé plyny a nepríjemný zápach.

Vlastnosti filtra BABY:

Udržuje vašu rodinu v bezpečí pred vírusmi a baktériami. Patentovaná technológia enzýmového filtra je účinná na mikroorganizmy. Kazeta multifiltru BABY sa skladá z predfiltra, enzýmového filtra, HEPA filtra a filtra s aktívnym uhlíkom. Toto zloženie účinne odstraňuje prach, peľ, zvieraciu srsť, mikroorganizmy, huby, spóry plesní, baktérie, škodlivé plyny a nepríjemný zápach.

Vlastnosti filtra SMOG:

Filter vhodný do priestorov s fajčiarmi a do mestskej zástavby, kde je znečistenie výfukovými plynmi alebo chemickými splodinami. Znižuje objem tabakového dymu, škodlivé plyny, formaldehyd, zápachy, výfukové plyny. Odstraňuje cez 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je zložená z predfiltra, HEPA filtru a extra účinnej vrstvy aktívneho uhlíka.

Vlastnosti čističky vzduchu BONECO P500:

  • 1 kus filtru Allergy je súčasťou balenia
  • výber filtru podľa potreby užívateľa
  • rýchle a efektívne čistenie vzduchu bez starostí
  • rýchla pomoc pre alergikov
  • jednoduché ovládanie pomocou displeja či diaľkového ovládania

Parametre

Regulácia výkonu
manuálna, automatická
HEPA+uhlíkový
Stupne ventilátora
3
Hlučnosť (dB)
25
Hlučnosť max. (dB)
60
Farba
biela
Prachový senzor
nie
Pachový senzor
nie
Diaľkové ovládanie
áno
Indikátor výmeny filtra
áno
Výška (cm)
64,2
Šírka (cm)
45,0
Hĺbka (cm)
22,4
Hmotnosť (kg)
7,35
Náklady na filtre (€/rok)
100

Napísať dotaz

Príslušenstvo

SMOG filter k Boneco P500 Detail

98 €

BABY filter k Boneco P500 Detail

99 €

ALLERGY filter k Boneco P500 Detail

99 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

03.03.2016
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.