Čistička vzduchu Airbi SPRING

Čistička vzduchu Airbi SPRING

 • Výrobca: Airbi
 • Záruka 2 roky + predĺženie o 1 rok
 • Náklady na filtre: 56 eur / rok
raktáron 1-2 ks skladom
 • 249 €
 • Bez DPH: 206 €
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere
Airbi SPRING sa zaraďuje medzi multifunkčné čističky vzduchu, ktorá pre čistenie ovzdušia využíva súčasné najmodernejšie metódy. Prístroj disponuje 7násobným filtračným systémom a jeho vzduchový výkon je dimenzovaný pre miestnosti do 50 m2.
 
Najväčšou prednosťou čističky vzduchu je jej automatický režim, ktorý vďaka zabudovanému senzoru kvality ovzdušia automaticky upravuje rýchlosť ventilátora. SPRING prevyšuje konkurenčné prístroje na trhu tiež množstvom ďalších prevádzkových funkcií ako sú napr. Nočný režim, časovač, detský zámok či ionizátor.
 
Prístroj je vybavený ultratichým motorom (28 dB) a veľmi presným senzorom pevných častíc menších ako 2,5 mikrometrov. Veľmi užitočným pomocníkom je tiež kontrolný systém pre rýchlu výmenu filtrov.
 
Pre jednoduchú identifikáciu jednotlivých funkcií je prístroj vybavený farebným LED displejom. Prístroj sa ovláda pomocou dotykového displeja alebo priloženým diaľkovým ovládaním.
 
Súčasťou základného balenia sú už všetky filtre potrebné pre uvedenie prístroja do prevádzky a samozrejme slovenský návod na použitie.
 

Filtrační systém čističky Airbi SPRING

 

 
Ako prebieha proces čistenia vzduchu čističkou airbi SPRING?
 • 1. Predfilter: je vyrobený z hliníkovej mriežky a bráni najväčším nečistotám vo vstupe do filtračného systému prístroja. Chráni ďalšie filtre a predlžuje ich životnosť. Je schopný zachytávať väčšie nečistoty ako sú chlpy, vlasy, pele atď. Nie je nutné ho pravidelne meniť, je umývateľný.
 • 2. Katalytický filter: rozkladá čpavok, benzén a iné nebezpečné látky nachádzajúce sa v ovzduší. Tie sa môžu uvoľňovať napr. Z nových kobercov, nábytku atď.
 • 3. Formaldehydový filter: v súčinnosti s katalytickým filtrom rozkladá aj tie najmenšie častice toxických látok ako je napr. Formaldehyd. Tento bezfarebný plyn so silným zápachom je často považovaný za najnebezpečnejšiu škodlivinu v interiéroch bytov pretože spôsobuje dráždenie sliznice horných dýchacích ciest a spojiviek. Filter je vyrobený z materiálov tej najvyššej kvality a dlhej životnosti.
 • 4. Antibakteriálny filter: je vyrobený z veľmi hustej, bavlnenej netkanej textílie. Filter likviduje baktérie, pohlcuje vlhkosť a tým zabraňuje vzniku plesní. Taktiež zachytáva aj tie najjemnejšie prachové častice a mikroorganizmy.
 • 5. HEPA filter: má schopnosť zachytávať častice s priemerom 0,1 mikrónov s účinnosťou viac ako 99.9%, a tak odstraňuje zo vzduchu prach, pele, dym, zvieracie alergény a spóry plesní.
 • 6. UV lampa: vzduch je hlavné médium pre šírenie chrípky a ďalších respiračných ochorení, a preto jeho čistenie pomáha k jej prevencii. Ultrafialové žiarenie na vlnovej dĺžke 365 mm likviduje mikroorganizmy (vírusy) obsiahnuté vo vzduchu.
 • 7. Ionizátor: generátor záporných iónov vytvára veľké množstvo iónov so záporným nábojom a vďaka tomu zostáva vzduch vždy čerstvý. Táto funkcia je voliteľná (je možné ju zapnúť či vypnúť) a pomáha tiež pri čistení vzduchu.
 

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
katalytický, formaldehydový, antibakteriálny, HEPA, UV lampa
Stupne ventilátora
3
Hlučnosť
28-55 dB
80 W
Farba
biela
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
áno
Diaľkové ovládanie
áno
Indikátor výmeny filtra
áno
áno
Výška
665 mm
Šírka
370 mm
Hĺbka
195 mm
Hmotnosť
8,5 kg
Náklady na filtre
56 eur / rok

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Zatiaľ odporúčam. Viac po dlhšom užívaní.

zatiaľ testujeme, plní funkciu

trochu hlučný vetrák

Príslušenstvo

Katalytický + formaldehydový filter pre Airbi SPRING

26 € Bez DPH: 21 €

Kúpiť
Antibakteriálny + HEPA filter pre Airbi SPRING

26 € Bez DPH: 21 €

Kúpiť

Súvisiace produkty

Multifunkčná čistička vzduchu Airbi REFRESH
Vzduchový výkon
200m3/h
Ionizátor
ano
Príkon
40 W

159 € Bez DPH: 131 €

Kúpiť
Čistička StadlerForm ROGER

Čistička StadlerForm ROGER

Externí sklad

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
527m3/h
Ionizátor
nie
Príkon
100 W

469 € Bez DPH: 388 €

Kúpiť
Čistička StadlerForm ROGER Little

Čistička StadlerForm ROGER Little

Externí sklad

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
249m3/h
Ionizátor
nie
Príkon
40 W

289 € Bez DPH: 239 €

Kúpiť
Čistička Winix TOWER QS

Čistička Winix TOWER QS

2 ks skladom

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
405m3/h
Ionizátor
áno
Príkon
55 W

319 € Bez DPH: 264 €

Kúpiť
Hodnotenie zákazníkov
600+ recenzií na Heureka.cz
Celková spokojnosť
12.03.2016
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.