Čistička vzduchu Airbi SPRING
Čistička vzduchu Airbi SPRING
311 €
Dlhodobo vypredané

Čistička vzduchu Airbi SPRING

Čistička vzduchu Airbi SPRING

  • Výrobca: Airbi
  • Záruka 2 roky + predĺženie o 1 rok
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo

Recenzie (1)

Zobraziť recenzie

Airbi SPRING sa zaraďuje medzi multifunkčné čističky vzduchu, ktorá pre čistenie ovzdušia využíva súčasné najmodernejšie metódy. Prístroj disponuje 7násobným filtračným systémom a jeho vzduchový výkon je dimenzovaný pre miestnosti do 50 m2.

Najväčšou prednosťou čističky vzduchu je jej automatický režim, ktorý vďaka zabudovanému senzoru kvality ovzdušia automaticky upravuje rýchlosť ventilátora. SPRING prevyšuje konkurenčné prístroje na trhu tiež množstvom ďalších prevádzkových funkcií ako sú napr. Nočný režim, časovač, detský zámok či ionizátor.

Prístroj je vybavený ultratichým motorom (28 dB) a veľmi presným senzorom pevných častíc menších ako 2,5 mikrometrov. Veľmi užitočným pomocníkom je tiež kontrolný systém pre rýchlu výmenu filtrov.

Pre jednoduchú identifikáciu jednotlivých funkcií je prístroj vybavený farebným LED displejom. Prístroj sa ovláda pomocou dotykového displeja alebo priloženým diaľkovým ovládaním.

Súčasťou základného balenia sú už všetky filtre potrebné pre uvedenie prístroja do prevádzky a samozrejme slovenský návod na použitie.

Ako prebieha proces čistenia vzduchu čističkou airbi SPRING?

  • 1. Predfilter: je vyrobený z hliníkovej mriežky a bráni najväčším nečistotám vo vstupe do filtračného systému prístroja. Chráni ďalšie filtre a predlžuje ich životnosť. Je schopný zachytávať väčšie nečistoty ako sú chlpy, vlasy, pele atď. Nie je nutné ho pravidelne meniť, je umývateľný.
  • 2. Katalytický filter: rozkladá čpavok, benzén a iné nebezpečné látky nachádzajúce sa v ovzduší. Tie sa môžu uvoľňovať napr. Z nových kobercov, nábytku atď.
  • 3. Formaldehydový filter: v súčinnosti s katalytickým filtrom rozkladá aj tie najmenšie častice toxických látok ako je napr. Formaldehyd. Tento bezfarebný plyn so silným zápachom je často považovaný za najnebezpečnejšiu škodlivinu v interiéroch bytov pretože spôsobuje dráždenie sliznice horných dýchacích ciest a spojiviek. Filter je vyrobený z materiálov tej najvyššej kvality a dlhej životnosti.
  • 4. Antibakteriálny filter: je vyrobený z veľmi hustej, bavlnenej netkanej textílie. Filter likviduje baktérie, pohlcuje vlhkosť a tým zabraňuje vzniku plesní. Taktiež zachytáva aj tie najjemnejšie prachové častice a mikroorganizmy.
  • 5. HEPA filter: má schopnosť zachytávať častice s priemerom 0,1 mikrónov s účinnosťou viac ako 99.9%, a tak odstraňuje zo vzduchu prach, pele, dym, zvieracie alergény a spóry plesní.
  • 6. UV lampa: vzduch je hlavné médium pre šírenie chrípky a ďalších respiračných ochorení, a preto jeho čistenie pomáha k jej prevencii. Ultrafialové žiarenie na vlnovej dĺžke 365 mm likviduje mikroorganizmy (vírusy) obsiahnuté vo vzduchu.
  • 7. Ionizátor: generátor záporných iónov vytvára veľké množstvo iónov so záporným nábojom a vďaka tomu zostáva vzduch vždy čerstvý. Táto funkcia je voliteľná (je možné ju zapnúť či vypnúť) a pomáha tiež pri čistení vzduchu.

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
katalytický, formaldehydový, antibakteriálny, HEPA, UV lampa
Stupne ventilátora
3
Určené do (m2)
64
Hlučnosť (dB)
28
Hlučnosť max. (dB)
55
Farba
biela
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
áno
Diaľkové ovládanie
áno
Indikátor výmeny filtra
áno
áno
Výška (cm)
66,5
Šírka (cm)
37,0
Hĺbka (cm)
19,5
Hmotnosť (kg)
8,5
Náklady na filtre (€/rok)
56

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Zatiaľ odporúčam. Viac po dlhšom užívaní.

zatiaľ testujeme, plní funkciu

trochu hlučný vetrák

Príslušenstvo

Katalytický + formaldehydový filter pre Airbi SPRING Detail

26 €

Antibakteriálny + HEPA filter pre Airbi SPRING Detail

26 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

19.04.2021
Overený zákazník
100 %

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.