Čistička vzduchu Airbi SPACE BI3130
Čistička vzduchu Airbi SPACE BI3130
599 €
Na dotaz

Čistička vzduchu Airbi SPACE BI3130

Čistička vzduchu Airbi SPACE BI3130

 • Výrobca: Airbi
 • Záruka 2 roky
 • 599 €
 • Bez DPH: 499 €
Na dotaz
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Airbi SPACE je mobilná čistička vzduchu do veľkých priestorov s veľmi presným časticovým senzorom, automatickým režimom a viacstupňovým filtračným systémom.

Kvalita vzduchu na mnohých pracoviskách nie je vždy ideálna. Profesionálna čistička vzduchu Airbi SPACE poskytuje jednoduché riešenie na elimináciu prachu, peľu, pachov alebo škodlivých plynov. Jej výkonný motor potrebuje len niekoľko minút, aby zabezpečil v miestnosti s veľkosťou až 160 m² čerstvý a čistý vzduch. Jednotka je mobilná a vďaka robustným kolieskam ju možno ľahko premiestniť a umiestniť do inej miestnosti.

Airbi SPACE používa viacvrstvový filtračný systém, ktorý je vhodný na odstránenie baktérií, pachov, alergénov alebo prchavých organických zlúčenín. Moderný laserový senzor, ktorý meria malé častice do 2,5 µm, je integrovaný s cieľom nepretržitého sledovania vzduchu v miestnosti a riadenia automatického režimu. Airbi SPACE využíva hneď niekoľko pokročilých funkcií: nočný režim, časovač, detský zámok alebo generátor aniónov – ionizátor. Veľmi užitočnou funkciou je kontrolný systém na výmenu filtrov.

Zariadenie má LED displej na jednoduchú identifikáciu každej funkcie. Každú funkciu je možné jednoducho nastaviť pomocou tlačidiel na hornom paneli. Kvalitu vzduchu môžete rýchlo rozpoznať vďaka farebnému indikátoru – modrá farba znamená výborné podmienky, zelená farba indikuje dobré podmienky, oranžová označuje zhoršenú kvalitu vzduchu a červená farba už značí nevyhovujúcu kvalitu vzduchu.

Čistička vzduchu Airbi SPACE pozitívne ovplyvňuje okolité prostredie a odstraňuje nebezpečné vírusy z ovzdušia. Airbi SPACE zároveň zachytáva aj pele a je tak vhodná aj pre ľudí trpiacich alergiou.

 

Filtrační systém čističky Airbi SPRING

 

Ako prebieha proces čistenia vzduchu čističkou Airbi SPACE?

 • Predfilter – hlavnou úlohou tohto filtra je zachytiť veľké prachové častice a predĺžiť tak životnosť ďalších filtrov. Tento filter je umývateľný.
 • Filter s aktívnym uhlím – absorbuje rôzne pachy a plyny, ako napr. gormaldehyd. Tento bezfarebný plyn so silným zápachom je často považovaný za najnebezpečnejšiu látku vnútri bytov pretože dráždi dýchacie cesty a oči a je silne karcinogénny.
 • HEPA filter – zachytáva častice až veľkosti 0,1 µm s účinnosťou viac ako 99 %. Odstraňuje prach, pele, dym, zvieracie alergény alebo spóry plesní.
 • Ionizátor – generátor, ktorý vytvára obrovské množstvo negatívnych iónov a udržuje tak vzduch svieži.

 

Airbi SPACE

Technické parametre

 • Príkon: 85 W
 • Vzduchový výkon: až 800 m³
 • Hlučnosť: 30 – 66 dB
 • Hmotnosť: 14 kg
 • Rozmery: 400 x 400 x 669 mm
 • Odporúčaný rozmer miestnosti: 160 m²
 • Farba: biela

IONIZÁCIA vs. OZÓN – Ako sa rozhodnúť?

Niektoré čističky vzduchu sú založené na aktívnej filtrácii vzduchu. To znamená, že generujú záporné ióny a ozón do ovzdušia a tým prispievajú k jeho kvalite. Týmito funkciami tiež disponujú niektoré zvlhčovače vzduchu. Je dobré týmto funkciám porozumieť pred kúpou vybraného prístroja.

Viac informácií nájdete v článku tu.

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
predfilter + HEPA + uhlíkový+ ionizátor
Stupne ventilátora
4
Určené do (m2)
160
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
66
Farba
biela
Indikátor výmeny filtra
áno
Výška (cm)
66,9
Šírka (cm)
40,0
Hĺbka (cm)
40,0
Hmotnosť (kg)
14

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2021
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.