Antibakteriálna UV lampa IQ-OSL s ozónom – biela
Antibakteriálna UV lampa IQ-OSL s ozónom – biela
249 €
2 ks skladom

Antibakteriálna UV lampa IQ-OSL s ozónom – biela

Výpredaj
Doprava zdarma

Antibakteriálna UV lampa IQ-OSL s ozónom – biela

 • Výrobca: IQtherm
 • Záruka 2 roky
 • Určené do: 30 m3
 • 249 €
 • Bez DPH: 208 €
2 ks skladom
Už dnes k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Antibakteriálna UV lampa IQ-OSL s ozónom

UV žiarenie efektívne ničí všetky vírusy, baktérie, roztoče, plesne a ďalšie škodlivé patogény, ktoré sa vyskytujú v danom priestore. Antibakteriálna UV lampa IQ-OSL má dve UV lampy, zakrivené bočné paraboly a možnosť otáčania na zaistenie čo najvyššieho dezinfekčného efektu vo všetkých smeroch. Vytvorí tak dokonale sterilné a dezinfikované prostredie. Jej používaním účinne chránite svoje zdravie a zdravie svojich blízkych.

UV žiarenie narúša bunkovú štruktúru (DNA a RNA) všetkých živých organizmov a tým ich aktívne likviduje. Lampa IQ-OSL má 3 dezinfekčné programy. Každý program má rôznu dĺžku trvania (15/30/60 min.). Počas spusteného dezinfekčného programu sa v danom priestore nesmie nachádzať žiadna osoba či domáce zvieratá. Dlhodobé vystavenie UV žiareniu môže spôsobiť závažné poškodenie zdravia. Ihneď po ukončení dezinfekčného programu je priestor opäť bezpečný, dôkladne vydezinfikovaný a 100 % sterilný a vy ho môžete znovu aktívne využívať. Lampa IQ-OSL vydezinfikuje podlahu, steny, nábytok a všetky predmety aj odevy, ktoré sa v danom priestore nachádzajú.

Dezinfekčný a sterilizačný efekt možno ešte zvýšiť zapnutím programu UV žiareniu s podporou ozónu. Už samotný ozón má veľmi silné oxidačné a sterilizačné vlastnosti a v kombinácii s UV žiarením vytvorí úplne dokonalý dezinfekčný nástroj, ktorý nekompromisne zlikviduje až 99,9 % všetkých vírusov, baktérií, roztočov, plesní a ďalších škodlivých patogénov.

UV lampa IQ-OSL s ozónom má veľmi moderný dizajn a môžete si vyberať medzi luxusným bielym a praktickým čiernym variantom.

Inštalácia aj obsluha je veľmi jednoduchá. Môžete ju ovládať manuálne na tele lampy alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládača. UV lampa je vhodná do bežných domácností, kancelárií, lekárskych ordinácií, malých obchodov, prevádzok a dielní. Nízka hmotnosť umožňuje ľahké prenášanie medzi jednotlivými miestnosťami. UV lampa nie je vhodná na priemyselné použitie a vo veľkých priestorov.

Vlastnosti

 • Max. rozloha dezinfikovaného priestoru – 40 m²
 • Dva pracovné režimy
 1. režim UV
 2. režim UV + ozón
 • Tri dezinfekčné programy
 1. 15 min – na základnú dezinfekciu
 2. 30 min – štandardný dezinfekčný program
 3. 60 min – intenzívny dezinfekčný program

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
UV lampa + ozón
Stupne ventilátora
Farba
Výška (cm)
Šírka (cm)
Hmotnosť (kg)

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

14.05.2017
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.